Çorum Sanayi Sitesi 15. Sok. No: 3 info@stellmakina.com

İletişim Bilgileri

  • Çorum Sanayi Sit. 15. Sok. No: 3
  • info@stellmakina.com
  • 0 507 666 58 85

Stell Makina Hakkında

Stell Makina Hakkında

Tuğla kurutma otomasyonu ve anahtar teslim otomatik tuğla fabrikası kurulumu konusunda uzmanlaşmış bir firmayız. Bu işi 20 yılı aşkın süredir yapıyoruz ve her türlü tuğla kurutma işleminde deneyim sahibiyiz.

İşletmeniz için doğru ekipmanı seçmenize yardımcı olabiliriz, ister yeni ister mevcut bir tesis olsun, sistemi sizin için tasarlayabilir ve kurabiliriz. Tuğla üretimi söz konusu olduğunda hedeflerinize ulaşmanıza ve ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışacağız.

Tuğla kurutma otomasyonunda ve anahtar teslim otomatik tuğla fabrikası kurulumunda lideriz. Ürünlerimiz inşaat ve imalat endüstrilerinde kullanılıyor ve aynı zamanda paradan ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmanın bir yolu olarak da kullanılıyor.

Sistemlerimizi fabrikanıza kurabilir veya ekipmanlarımızı içeren sıfırdan bir fabrika inşa etmek için sizinle birlikte çalışabiliriz. Her iki durumda da, sistemin ihtiyaçlarınıza göre uyarlandığından emin olacağız.

Otomatikleştirilmesi gereken bir tuğla fabrikanız mı var? Ya da belki yeni bir fabrika kurmayı düşünüyorsunuz ama otomasyon ekipmanının önceden kurulmuş olmasına mı ihtiyacınız var? Size yardımcı olabiliriz!